message
Letni obóz Piłkarski

Obóz Piłkarski Future Football Camp

Zapraszamy🙂

Termin obozu

Rozpoczęcie obozu: 23.07.2022r.
Zakończenie obozu: 30.07.2022r.

Miejsce obozu

Głogów
Nowoczesny Internat Szkoły Mistrzostwa Sportowego
ul. Obozowa 3

Kwota

Łącznie: 1500 zł lub w ratach
Zaliczka: 500 zł do 31.03.2022r.
Raty: Istnieje opcja rozłożenia kwoty na dogodne płatności

Liczba miejsc

90 zawodników
4 opiekunów
Obóz jest rejestrowany do kuratorium

Dla zawodników z grup

2016-2015
2014-2013
2012-2011

Atrakcje

- 2 treningi dziennie na boisku pod balonem
- dodatkowe treningi siłowokoordynacyjne na sali
- wyjścia na basen
- wspólna integracja
- liczne konkursy drużynowe i indywidualne
- turniej tenisa stołowego
- wieczorny turniej "Ligii Mistrzów"
- wyjścia na kręgle lub jump planet
- sparingi z lokalnymi drużynami

Starsza grupa

U13 (2010-2011)
U15 (2009-2008)
U19 (2007-2003)

Atrakcje dla starszej grupy

- 2 treningi dziennie na boisku naturalnym pełnowymiarowym Akademii Chrobry Głogów
- dodatkowe treningi na siłowni
- wyjścia na basen
- wspólna integracja
- liczne konkursy drużynowe i indywidualne
- turniej w FIFA 22
- turniej tenisa stołowego
- wyjścia na atrakcje
- wieczorny turniej na boisku krytym
- współzawodnictwo z lokalnymi i przyjezdnymi drużynami

Profesjonalizm

Treningi są prowadzone przez kompetentnych i wykwalifikowanych trenerów, którzy ukończyli międzynarodowe kursy organizowane przez piłkarski związek UEFA. Systematycznie się doszkalają biorąc udział w konferencjach, warsztatach szkoleniowych i stażach, to wszystko, aby ciągle mieć najświeższą wiedzę. Dodatkowo rozwijają u siebie umiejętności miękkie, aby z empatią oraz ze zrozumieniem podchodzić zarówno do dzieci, jak i rodziców.

Coaching

Nasze treningi zawsze prowadzimy w atrakcyjny sposób, aby od razu po treningu dzieci nie mogły doczekać się kolejnego. Dużą uwagę zwracamy na intensywność, która pozwoli przekraczać swoje możliwości kondycyjne. W ramach nauczania stosujemy tzw. coaching ,czyli naukę pytaniami, aby dziecko spróbowało samo rozwiązać, co może zrobić jeszcze lepiej, dzięki temu rozwija swoją inteligencje.

Wzór

Staramy się być wzorem do naśladowania dla swoich podopiecznych zarówno w życiu, jak i sporcie. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby cierpliwie uczyć dzieci w prosty i przejrzysty sposób.

Radość z gry i atmosfera

Na treningach staramy się, aby atmosfera była bardzo przyjazna i rodzinna. Nie chcemy nakładać presji na dzieci, która zabija ich wizje, kreatywność, radość z gry i motywację do uprawiania sportu w przyszłości. Zdrowa i intensywna rywalizacja, maksymalne zaangażowanie oraz mnóstwo goli to nasze 3 najważniejsze zasady udanego treningu dzieci.

Z pasją

Sport to całe nasze życie. Wsadzamy całe serce w to co robimy, bo to nasza pasja!

Podejście indywidualne

Do każdego zawodnika wyrozumiale podchodzimy indywidualnie, skupiając się na jego największych zaletach oraz aspektów niezbędnych do poprawy.

Future Elite

Najbardziej wyróżniający się zawodnicy z każdego rocznika objęci są programem Future Elite, w którym raz w tygodniu organizujemy spersonalizowany trening indywidualny mający na celu dopracować ich mocne strony i zniwelować ewentualne braki. Future Elite jest programem, za którego rodzice nie płacą, to inwestycja naszego klubu w wybitne jednostki.

Motoryka

Jako jedna z nielicznych akademii w Szczecinie zwracamy uwagę na budowaniu skarbu ruchowego kształtowanie zdolności motorycznych, już od najmłodszych lat. Zdolności fizyczne nabyte za młody pomogą lepiej poznać i usprawnić własne ciało na przyszłość.

Obiekty dopasowane pod grupę

W zależności od zawodników i pory roku staramy się starannie dobrać obiekty treningowe, w szczególności jeśli chodzi o najmłodsze dzieci, którym gwarantujemy zajęcia na obiektach krytych , głównie na halach sportowych.